Menu
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

Eğer wat ayarlı ekranlı bir model kullanıyorsanız ilk adım cihazınızda takılı olan coilinizin üzerinde çalışması gereken wat aralığı yazar ve bu wat aralığında kullanmak zorundasınız  eğer bu wat aralığına uymazsanız cihazınız yeterli ısıya ulaşamaz ve her çektiğinizde coil içinde biriken likitiniz sıçratma ve akıtma yapar. Ve mutlaka ayarlanabilen yada otomatik sensörlü modellerde çekimlerinize yavaş başlayıp uzun tutmalısınız hızlı ve kısa çekimlerinizi cihaz sağlıklı ateşleme yapamaz ve buda akıtma sıçratma yada ağzınıza yüksek ısı vermekle sonuçlanır. Unutmayınızki hiçbir cihaz akıtma yapmaz akıtma veya sıçratma kullanım hatasıdır ve iade yada değişim için geçerli bir sebep olamaz.

Biz Hafta içi 12:00’a Cumartesi 11:00’a  kadar verilen siparişleri aynı gün içerisinde kargo yapmaktayız. Gönderim yaptığımız İl ‘İstanbul’ olup ortalama 2-3 iş gününde teslimat sağlamaktayız.

7 Gün içerisinde bozulan cihazların değişim hakkı bulunmaktadır. Bu bozulmalarda teknik servisimizde ürün incelenir cihaza sıvı teması  darbe yada cep telefonu şarjı ile şarjı ile şarj edilmemişse garanti dışıdır yada cihaz kusurundan kaynaklı bir bozulma ise ürünün değişim veya ücret iadesi sağlanır. Sıvı teması , darbeli düşürülmüş veya cep telefonu şarji ile şarj edilmiş cihazlar garanti kapsamına girmemektedir. Ve bir ürünü iade değişim için ürünün hiç bir şekilde jelatini açılmamış olması gerekir.

Tüm ürünlerimiz %100 orjinaldir hepsinde barkod sorgulaması yapabilirsiniz.

Ürün almak istiyorum ama güvenemiyorum.

smokcenter.org 2013 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hitmet vermektedir ve bizi sorgulayacağınız bir çok forum sitesi blog sitesi olduğu gibi şikayetver-com gibi yerlerden sorgulama yapabilirsiniz

Kargo poşetini her kargocu açtırmamakta bunun bizimle bir ilgisi yoktur biz tabi ki müşterilerimize açıp kontrol etmesini her hangi bir sorunda tutanak tutturmasını bizim açımızdan da iyi olmaktadır. Ancak kargo firmaları mal bedelli kargolarda kontrol izni vermemektedir.

Sipariş sonrasında kargo takipleri aynı gün 19:00’a kadar sisteme işlenmektedir mail adresiniz ile sisteme giriş yapıp siparişlerim kısmından kargo takip numaranıza bakabilirsiniz. Ayrıca mail adresinize kargo takip numaraları işlendiğinde mail atılmaktadır. Ve mng kargo kısa mesaj sistemi ile bilgi verilmektedir.

Elektronik sigara, duman ve nikotin isteğe bağlı olarak içeren sigarayı simüle eden elektronik bir cihazdır.Nikotin oranını kullanıcı kendisi belirleyebilir. Yeni nesil elektronik sigaralar birçok aroma opsiyonuna sahiptir.

Elektronik sigara’nın 3 Temel Bileşeni vardır;

Pil – Elektronik sigaranın ihtiyacı olan enerjiyi sağlar. Bir nevi akü görevi görür.

Atomizer – İçerisinde bulunan elektronik sigara likitini buharlaştırmaya yarayan parçadır.

Kartuş – Ağızlık görevi görür aynı zamanda elektronik sigaranın tankıdır. Aşağı tarafından atomizere elektronik sigara likitini gönderirken diğer kısmındanda buharı ağız içine iletmektedir.

Cartomizer – Kartuş ve atomizerin birleşiminden oluşan tek bir parçadır. Elektronik sigaranın hem tankı hem atomizeridir.

Elektronik sigara sıvısına likit ismi verilir. Likit solüsyonlarının içeriği değişmektedir. Geleneksel olarak tütün ve sigara aromalarının yanında meyve ve çeşitli aromalar içeren likitlerde mevcuttur. İçeriği ise bitkisel gliserin, terapatik nikotin ve doğal aromalardan oluşmaktadır.

% 100 sigara simulasyonudur. Kullandığınız süre boyunca sigara içme isteği duymazsınız.Ve vucudunuzun ihtiyaç duyduğu nikotini size sağlar.

Nikotin alımını kademeli ve bilinçli olarak azaltabilirsiniz.

Hiçbir zararlı ve kimyasal içeriği yoktur.Katran, karbonmonoksit gibi sigaranın ürettiği onlarca kimyasal ve zehirli maddeden kendinizi korumuş olursunuz.

Eviniz, arabanız, giysileriniz hatta ellerinizde hiçbir koku bırakmaz. Dişlerinizi sararma yapmaz. Bulunduğunuz ortamda hiç kimseyi rahatsız etmezsiniz.

Kül ve is gibi etrafta ve bulunduğunuz ortamda kirliliğe yol açmaz.

Bütçenize katkı sağlar. Normal sigaraya kıyasla çok daha karlı olursunuz. Sitemizde bulunan maliyet hesaplama aracını kullanarak ne kadar kazancınız olduğunu öğrenebilirsiniz.

Özetle, Elektronik sigara sayesinde zehirlenmeden strese girmeden büyük paralar harcamadan sigaradan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Marka olmasına özen gösteriniz. Logosuz ve kutusuz olan cihazları tercih etmeyiniz. Görünümü estetik olduğu kadar işlevselliğinede dikkat ederek teknik özelliklerini inceleyerek ve diğer modellerle karşılaştırarak ürün alımını gerçekleştiriniz.

Likit seçimi en önemlisidir. Bütün elektronik sigaraların görevi likitleri buharlaştırmaktır. Bu sebeple asıl vucudumuza ihtiva eden likittir.

– Alıcağınız likitin %100 VG (bitkisel) olmasına

– Emniyet şeritinin bulunmasına ve ilk açanın kendiniz olmasına

-Çocuk korumalı kapak olmasına

-UV şişe olmasına

-Üretici firmanın Dünya çapında bilinir olmasına

-Kutulu olmasına ve içeriğinin ayrıntılı şekilde yazılı olmasına Dikkat Ediniz…

Pil %80 oranında azaldığında duman oranı hissedilir şekilde azalablir. Tamamen bittiğinde ise pilin üzerindeki led ışık 10 saniye yanıp söner ve pil kendini otomatik olarak kapatır. Pil tamamen bitmeden sarj etmeyiniz. Pilin atomizere entegre olan tarafında likit varsa silmeden sarj ünitesine lütfen bağlamayınız.

Pil’in ilk sarjı 4 saat ikinci sarjı 3 saat sürmektedir. Daha sonrasında ortalama 2 saat içerisinde dolmaktadır. Sarj ünitesine bağladığınızda usb üzerinde kırmızı ışık yanar, kırmızı ışık yeşile döndüğünde pilinizi şarj ünitesinden çıkarıp kullanabilirsiniz. Bazı modellerde ışık tamamen söner dolum tamamlandığında.

Ortalama olarak pil 500 kez şarj edilebilir. Kötü kullanımla bu süre daha da azalmaktadır. Pilin ömrünü uzatmak için lütfen kullanım talimatlarına uyunuz.

Serin ve kuru bir yerde saklandığı takdirde, son kullanım tarihine kadar kullanılır. Likit kutularının üzerinde de son kullanım tarihleri mevcuttur.

GARANTİ VE İADE ŞARTLARI

Cayma Hakkı ve İade Süreç Bilgileri


Garanti Kapsamındaki Tüm Elektronik Sigara ve Diğer Ürünler

-Piller ve Bataryalar ( 7 GÜN )

-Şarj Üniteleri ( 7 GÜN)


*Sıçratma sorunu kullanım hatasıdır, iade değişim kapsamına girmemektedir.

*Likit akıntısı coil ve kullanım şeklinden kaynaklıdır iade ve değişim kapsamına girmemektedir.

*Güncelleme yapılırken oluşabilecek kullanıcı hataları garanti kapsamına girmemektedir.

*Cam, conta ve coil gibi ürünler garanti kapsamına girmemektedir.

*Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı, ürün paketi veya jelatini yırtılmamış olmalı. Aksi halde talebinize olumsuz cevap verilecektir.

Garanti Kapsamı Dışındaki Ürünler

-Atomizerler

-Cam lar

-Coil Ve Kartuşlar

-Sarf Malzemeler

- Tüm likitler

- Likit : Kapağı açılmış likitlerin iadesi yada değişimi mümkün değildir.

Hamile ve emziren bayanlar, diyabet hastaları, astım ve yüksek tansiyon hastaları doktorlarına danışmadan kullanmamalıdırlar.

Elektronik Sigara’nın bakımı çok kolaydır. Şarj etmeden önce pile bulaşan likiti temizleyiniz. Aşırı sıcak ve sudan koruyunuz. Atomizerinizde duman azalması yaşarsanız ; atomizerin içinde dolan likiti alttan ve yukardan üfleyerek dışarı çıkmasını sağlayınız.


Smok Uwell Vaporesso Smok Elektronik Sigara